REPRODUKTOR

ASIL D.K.BUBU FCI . Pies urodzony w naszej hodowli. Jego rodzice to Ceylan oraz Bilal Caglar'dan Ilgaz. Typowy przedstawiciel linii Panter. Wspaniały charakter i exterrier typowy dla linii Panter. W jego żyłach płynie krew legendarnych już Kangali tj. Reyhan, Sabuni, Karait.

REPRODUKTOR

Bozkurt D.K.BUBU FCI Pies urodzony w naszej hodowli. Przepiękny przedstawiciel rasy Kangal. Jego rodzice to Harman i Bilal Caglar'dan Ilgaz. Pies o niebywałym instynkcie stróżującym. Przepięknym ruchu. Podziwiany przez wielu specjalistów rasy Kangal z całego świata. Jego nasienie zasiliło już hodowle w Australii, USA i Brazylii.

Harman to import z Turcji, sunia, która w KIF - Tureckim związku kynologicznym przedstawiana jest jako wzór kangala, gdzie podczas przeprowadzonej przez Tureckich sędziów kynologicznych bonitacji uzyskała najwyższą ilość punktów. Przyjechała do naszej hodowli w wieku dwóch lat, gdzie do momentu wyjazdu do Polski była suką pracującą przy wypasie owiec. Z powodzeniem strzegła stad, niejednokrotnie stawiała czoła wilkom.

Ceylan Urodzona 10.06.2016. Import Turcja. Jej rodzice to Bozok i Artibir. Pedigree Kangal.

REPRODUKTOR

Bilal Caglar'dan Ilgaz Urodzony 06.06.2016. Import Turcja. Ojciec Ayaz, matka Sabuni. Pedigree Kangal

REPRODUKTOR Gaplan Junior Onur's Kanli - Champion Polski, Import z Turcji z hodowli Onur's Kanli.

REPRODUKTOR Endever ERHAN - urodzony 10.03.2007, matka Tara, ojciec Pantero Młodzieżowy Champion Holandii, Champion Holandii, Zwycięzca Klubu 2008, prześwietlenie na dysplazje HD-A Najlepszy Champion 2010 2011, Champion Polski

REPRODUKTOR Dali Sevgili Kangal vel Koccero - pochodzi z legendarnej Tureckiej linii "Leon". Jego ojciec to Leon, matka Zilli. Przodkowie Dalego to bardzo znana i pożądana linia czystej krwi Kangali na całym świecie. HD-A (całkowicie wolny od dysplazji)  

Tosun Talas Kangal - urodzony 20.11.2009 jego ojciec to Piton Panterline matka Lokum po legendarnym Talas z linii Garip. 

Panter Cobra. Zwycięzca Polski(Winner of Poland) i Champion Polski(Champion of Poland), HD-A. Jest to przedstawiciel starej Tureckiej linii Kangala - Panter. Jego rodzice to Panter Pusat i Panter Karakiz

Altin Kizi Serkan Import Turcja. Wywodzi się ze starej linii Kangali Pracujących. Jej dziadek Serkan - legenda tureckiego Kangala. Określany był mianem Zabójcy Wilków. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych oraz cenionych Kangali w Turcji. Do dziś krążą w internecie filmy o tym legendarnym Kangalu jakim był Serkan. (Youtube - Serkan Kangal)

Ay Kizim Zorba .Pochodzi z linii Cicek's Python i Odaci's Ceylan  

Esmeray Besinci Kangal ur. 25.08.2010 w naszej hodowli. Jej matka Endever Fidan Kangal, ojciec Odaci's Python. 

Inci Dokuzuncu Kangal ur. 19.05.2011 w naszej hodowli. Jej matka Endever Fidan Kangal, ojciec Dali Sevgili Kangal.

Karakiz Onur's Kanliurodzona w hodowli Onur Kanli w Turcji. Pochodzi z bardzo starej linii Kangali pracujących. Jej ojciec to legendarny Zalim, matka Cello po Volga (trzykrotny zwycięzca Festival Kangal w Turcji

English French German Italian Portuguese Russian Spanish